Knipex 00 50 51 T LE. Werkzeugtasche für Höhenarbeiten, leer, groß, 150 mm
KNIPEX
Original product
Net price (excl. VAT)
€91.39
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
WL80559
Manufacturer no.
00 50 51 T LE
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.00 50 51 T LE
ConditionNew
Article
WL80559
Werkzeugtasche für Höhenarbeiten, leer, groß, 150 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€91.39Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Lindström 801-00-50ESD. ESD Präzisionschraubendreher für Phillips Schrauben PH00x50 mm
€6.40Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
C.K T0971-10. Replacement blades for Cutter Knife with snap-off blade 18 mm, 118 mm
€6.10Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Länge | 250 mm |
| Breite | 150 mm |
| Höhe | 400 mm |
| Länge mit Verpackung | 250 mm |
| Breite mit Verpackung | 150 mm |
| Höhe mit Verpackung | 400 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Stück |
| Inhaltseinheit | 1 Stück |
| VDE | nein |
| ESD gerecht | nein |
| Werkzeuglänge | 150 mm |
| Manufacturer Nr. | 00 50 51 T LE |
|---|---|
| Manufacturer | Knipex |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










