Knipex 40 04 250 SB. Universal-Gripzange verzinkt 250 mm
€24.70
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL80682
Manufacturer Nr.
40 04 250 SB
Universal-Gripzange verzinkt 250 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€24.70Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Knipex 22 06 160. Ro with nose pliers, chrome-plated, insulated 160 mm
€23.29Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Piergiacomi PN 5008 D. ESD flat nose pliers, HRC 48-50, 154 mm
€16.14Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Länge | 235 mm |
| Breite | 69 mm |
| Höhe | 19 mm |
| Länge mit Verpackung | 235 mm |
| Breite mit Verpackung | 69 mm |
| Höhe mit Verpackung | 19 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Stück |
| Inhaltseinheit | 1 Stück |
| VDE | nein |
| ESD gerecht | nein |
| isoliert | nein |
| Werkzeuglänge | 250 mm |
| Zangenart | Gripzange |
| Manufacturer Nr. | 40 04 250 SB |
|---|---|
| Manufacturer | Knipex |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










