Knipex 95 09 21. Ersatzmesser für 95 02 21
€32.62
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL80927
Manufacturer Nr.
95 09 21
Ersatzmesser für 95 02 21
Frequently Bought Together
-
This Item:
€32.62Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Knipex 98 56 SB. Kabelmesser mit auswechselbarer Klinge, 190 mm (SB-Karte/Blister)
€21.95Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Bahco BE-9877. Ergo Screwdriver set for slotted, Phillips, Pozidriv and Torx screws with rubber handle, 15 pieces
€73.51Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Länge | 117 mm |
| Breite | 32 mm |
| Höhe | 3 mm |
| Länge mit Verpackung | 125 mm |
| Breite mit Verpackung | 40 mm |
| Höhe mit Verpackung | 5 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Stück |
| Inhaltseinheit | 1 Stück |
| VDE | nein |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 95 09 21 |
|---|---|
| Manufacturer | Knipex |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









