JBC CL5970. Spitzenreinigungsstäbchen
€29.71
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL85385
Manufacturer Nr.
CL5970
Spitzenreinigungsstäbchen
Frequently Bought Together
-
This Item:
€29.71Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
JBC 0021555. Blade Wheel
€84.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
JBC GALE15D-A. Führungs-Kit Ø 1,3 - 1,5 mm für ALE250, GALE15D
€211.79Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
Verwenden Sie den Spitzenreinigungsstab , wenn die Lötspitze verstopft ist oder der Vakuumdruck niedrig ist. Es funktioniert mit D530 Tip Range.
| Länge | 35 mm |
| Breite | 40 mm |
| Höhe | 80 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Stück |
| Inhaltseinheit | 1 Stück |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | CL5970 |
|---|---|
| Manufacturer | JBC |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










