Wera 05136403001. Textile Box Kraftform Kompakt H 1, leer, 302 x 50 x 120 mm
€23.86
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL90961
Manufacturer Nr.
05136403001
Textile Box Kraftform Kompakt H 1, leer, 302 x 50 x 120 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€23.86Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Wera 05073241001. Kraftform Kompakt 28 Imperial 1, 6-teilig
€35.51Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Wera 05075832001. Drehmomentschlüssel-Satz, 1/4" Sechskant, 2-12 Nm, 23-teilig
€394.91Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Länge | 300 mm |
| Breite | 130 mm |
| Höhe | 50 mm |
| Länge mit Verpackung | 300 mm |
| Breite mit Verpackung | 130 mm |
| Höhe mit Verpackung | 50 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Stück |
| Inhaltseinheit | 1 Stück |
| VDE | nein |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 05136403001 |
|---|---|
| Manufacturer | Wera |
| Country of Manufacture | Czechia |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










