Wera 05137002001. Re-Kalibrierungs-Kit Serie 7400, Pistolengriff
€27.14
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL91028
Manufacturer Nr.
05137002001
Re-Kalibrierungs-Kit Serie 7400, Pistolengriff
Frequently Bought Together
-
This Item:
€27.14Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Wera 05052503001. Universalhalter, 1/4" x 75 mm
€23.86Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Wera 05547628001. Knarren-Reparaturkit für Click-Torque B 2 Drehmomentschlüssel
€20.06Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
Re-Kalibrierungskit für Drehmomentschraubendreher Serie 7400 mit Pistolengriff
| Länge | 244 mm |
| Breite | 89 mm |
| Höhe | 62 mm |
| Länge mit Verpackung | 244 mm |
| Breite mit Verpackung | 89 mm |
| Höhe mit Verpackung | 62 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Stück |
| Inhaltseinheit | 1 Stück |
| Produktserie | Re-Kalibrierungs-Kit Serie 7400 |
| VDE | nein |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 05137002001 |
|---|---|
| Manufacturer | Wera |
| Country of Manufacture | Czechia |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










