Wera 05160111001. Ventilhalter, 32 x 70 mm
€3.99
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL91106
Manufacturer Nr.
05160111001
Ventilhalter, 32 x 70 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€3.99Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Wera 05073200001. Werkzeugschäfte für Steckschlüsseleinsätze, 3-teilig
€22.16Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Wera 05136072001. Kraftform Kompakt 400 RA SHK Set 1, 18-teilig
€128.33Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Länge | 110 mm |
| Breite | 22 mm |
| Höhe | 22 mm |
| Länge mit Verpackung | 246 mm |
| Breite mit Verpackung | 89 mm |
| Höhe mit Verpackung | 62 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Stück |
| Inhaltseinheit | 1 Stück |
| VDE | nein |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 05160111001 |
|---|---|
| Manufacturer | Wera |
| Country of Manufacture | Czechia |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










