Safeguard SG-GKB-24X36M. ESD grid adhesive tape, 24mmx36m roll, with ESD warning symbol
A1-ESD
Original product
Net price (excl. VAT)
€1.97
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
WL32721
Manufacturer no.
SG-GKB-24X36M
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.SG-GKB-24X36M
ConditionNew
Article
WL32721
42-115-0110 - ESD adhesive grid tape, 24 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€1.97Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
ESD-Ringmechanik für ESD-Infotafel
€26.90Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
ESD-Scanner MS851B, Bluetooth
€518.40Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
Description
- antistatic
- conductive
Product details
| item number | WL32721 |
| model | 42-115-0110 |
| length | 36000 mm |
| width | 24 mm |
| order unit | roll |
| content unit | 36 m |
| diameter | 76 mm |
| property packaging | conductive |
| Execution | ESD (antistatic) |
|---|---|
| Manufacturer Nr. | SG-GKB-24X36M |
| Manufacturer | A1-ESD |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | A1-ESD equipment GmbH. Keldersstr. 15, DE-42697 Solingen, www.esd.equipment |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










