CP SEDNW 44. PU grooved foam lid insert for CP 44, Protective case 40x40 cm
€18.42
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
CP SEDNW 44
Manufacturer Nr.
CP SEDNW 44
Suitable for: Protective case 40 x 40 cm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€18.42Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
QT 5H. SK transverse dividers, SK 5H
€2.46Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
SK V TB 64. Hand trolley Tool boxes, with height adjustment
€369.22Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dimensions L x W x H | 35.5 x 35.5 x 8.5 cm |
| Suitable for | Protective case 40 x 40 cm |
| Colour | anthracite grey |
| Material | PU |
| Weight | 160 g |
| Execution | TEC |
|---|---|
| Manufacturer Nr. | CP SEDNW 44 |
| Manufacturer | Auer |
| Country of Manufacture | Germany |
| Weight | 0.160000 |
| Note | Stück auf Palette - |
| GPSR manufacturer information | AUER GmbH, Am Kroit 25/27, DE-83123 Amerang, www.auer-packaging.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










