CP SEDNW 64. PU grooved foam lid insert for CP 64, Protective case 60x40 cm
AUER
Original product
Net price (excl. VAT)
€10.84
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
CP SEDNW 64
Manufacturer no.
CP SEDNW 64
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.CP SEDNW 64
Country of originGermany
ConditionNew
Article
CP SEDNW 64
Suitable for: Protective case 60 x 40 cm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€10.84Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
RG88-BV1. RG88-BV1, Blockverbinder
€0.23Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
EG S SEWW 64/17. Würfelschaumpolster für Eurobehälter, 56x36x16 cm
€43.10Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dimensions L x W x H | 53.7 x 33.8 x 4.5 cm |
| Suitable for | Protective case 60 x 40 cm |
| Colour | anthracite grey |
| Material | PU |
| Weight | 170 g |
| Execution | TEC |
|---|---|
| Manufacturer Nr. | CP SEDNW 64 |
| Manufacturer | Auer |
| Country of Manufacture | Germany |
| Weight | 0.170000 |
| Note | Stück auf Palette - |
| GPSR manufacturer information | AUER GmbH, Am Kroit 25/27, DE-83123 Amerang, www.auer-packaging.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










