CP SERP 3213. All-ro with padding suitable for protective cases, Protective case 30x20 cm
AUER
Original product
Net price (excl. VAT)
€6.46
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
CP SERP 3213
Manufacturer no.
CP SERP 3213
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.CP SERP 3213
Country of originGermany
ConditionNew
Article
CP SERP 3213
Suitable for: Protective case 30 x 20 cm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€6.46Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
CP S SEW 8644. Foam insert soft foam suitable for protective cases, Protective case 80x60 cm
€127.68Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
EK 2/50 43. Insertable bins 2 crosswise compartments, 5 cm
€2.96Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Inner dimensions L x W x H | 22 x 12 x 8.5 cm |
| Comprising | 1 lining 1 floor |
| Suitable for | Protective case 30 x 20 cm |
| Colour | black |
| Material | PE |
| Weight | 33 g |
| Execution | TEC |
|---|---|
| Manufacturer Nr. | CP SERP 3213 |
| Manufacturer | Auer |
| Country of Manufacture | Germany |
| Weight | 0.033000 |
| Note | Stück auf Palette - |
| GPSR manufacturer information | AUER GmbH, Am Kroit 25/27, DE-83123 Amerang, www.auer-packaging.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










