Bahco 5469 B. Multi-purpose tweezers, hardened steel, polished, 120 mm
€21.98
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL15747
Manufacturer Nr.
5469 B
Multi-purpose tweezers, hardened steel, polished, 120 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€21.98Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Weller Erem 600ASA. Waver Erem 600ASA Wafer Tweezers with Flat Lower Paddle And 6 up Fingers For Protecting Wafers Against Damage
€33.99Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
C.K T2389D. ESD precision tweezers 5A.SA ESD, 115 mm
€24.73Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
- Multi-purpose tweezers
- Material:5469 B & 5469 BI: hardened steel5469 BR: stainless steel, antimagnetic, acid resistant
- Version:5469 B & 5469 BR: polished5469 BI: PVC coated
- centre width: 2 mm
Product details
| item number | WL15747 |
| model | 5469 B |
| manufacturer | BAHCO |
| manufacturer item number | 5469 B |
| length | 120 mm |
| width | 15 mm |
| order unit | piece |
| tool material | hardened steel |
| packaging mass | piece |
| VDE | no |
| ESD safe | no |
| tool length | 120 mm |
| tweezers type | universal tweezers |
| Manufacturer Nr. | 5469 B |
|---|---|
| Manufacturer | Bahco |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










