Weller T0058727787N. R10 Ro with nozzle, D: 2 mm
€41.99
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL16627
Manufacturer Nr.
T0058727787N
R10 Round nozzle, D: 2 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€41.99Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Weller T0051379099. Suction nozzle set DX 110 - DX 115
€64.98Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Weller T0051351299. DS 112 Suction nozzle, outside 2.3 mm, inside 1 mm
€14.10Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
Product details
| item number | WL16627 |
| model | R-10 |
| manufacturer | WELLER |
| manufacturer item number | T0058727787N |
| order unit | piece |
| product series | R-round nozzle |
| tip length | 50 mm |
| tip length in inches | 1.969 in |
| soldering tip diameter | 2 mm |
| tip shape | round nozzle |
| suitable handle | HAP 1, HAP 200, WXHAP 200 |
| Manufacturer Nr. | T0058727787N |
|---|---|
| Manufacturer | Weller |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Strasse 2 DE-74354 Besigheim www.weller.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










