Warmbier 5100881. SMD folding box, black with transparent, metallized lid, 37x12x15 mm
WARMBIER
Originalprodukt
Net price (excl. VAT)
€1.75
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Lieferbar
Schneller Versand
Artikel
WL21030
Hersteller-Nr.
5100881
Neuware
Fachhändler seit 2009
Originalprodukt
Weltweiter Versand
Artikeldaten
Hersteller-Nr.5100881
ZustandNew
Article
WL21030
SMD folding box, black with transparent, metallized lid, 37x12x15 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€1.75Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
ESD small parts container with hinged lid, 89x64x16 mm, black
€2.56Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
ESD small parts container with hinged lid and filling, 108x81x16 mm, black
€3.88Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
- Permanently volume-conductive plastic through IDP
- Can be combined with plug-in system
- Cover closed by spring mechanism
- Suitable for drawer cabinet type 810
Product details
| item number | WL21030 |
| model | 5100.881 |
| manufacturer | WARMBIER |
| manufacturer item number | 5100.881 |
| width | 37 mm |
| height | 15 mm |
| depth | 12 mm |
| order unit | piece |
| colour manufacturer | black |
| material | plastic |
| typical bleeder resistance | 104 - 105 Ohm |
| ESD safe | yes |
| Manufacturer Nr. | 5100881 |
|---|---|
| Manufacturer | Warmbier |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | Wolfgang WARMBIER Untere Gießwiesen 21 DE-78247 Hilzingen www.warmbier.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










