Weller T0058736880N. NQ Hot air nozzle, 24x12 mm, 4 sides heated
€351.89
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL23539
Manufacturer Nr.
T0058736880N
NQ Hot air nozzle, 24x12 mm, 4 sides heated
Frequently Bought Together
-
This Item:
€351.89Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Weller T0058736839N. NQ05 Hot air nozzle, 4 sides heated, 10.7x10.7 mm
€100.97Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Weller T0058727772N. F06 Flat nozzle 12x1.5 mm
€43.99Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
- with preheating plate 24 x 12 mm
- 4 sides heated (type NQ)
Product details
| item number | WL23539 |
| model | NQ |
| manufacturer | WELLER |
| manufacturer item number | T0058736880N |
| order unit | piece |
| product series | NQ hot air nozzle |
| tip length | 24 mm |
| tip length in inches | 0.945 in |
| tip width | 12 mm |
| tip width in inches | 0.472 in |
| tip shape | hot air nozzle |
| suitable handle | HAP 2, HAP 3, HAP 3000 |
| Manufacturer Nr. | T0058736880N |
|---|---|
| Manufacturer | Weller |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Strasse 2 DE-74354 Besigheim www.weller.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










