JBC NT105-A. Nano soldering iron, NT105-A
€90.47
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL25079
Manufacturer Nr.
NT105-A
Nano soldering iron, NT105-A
Frequently Bought Together
-
This Item:
€90.47Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
JBC JT-T2A. Hot air piston set, JT-T2A
€311.62Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
JBC 502020. Senior soldering iron 50S, very robust, 70 Watt, 0502020
€110.58Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
- compatible with NASE and NANE Nano Stations
- Spare part: Grip for the handle - 0018662
- Supplied without soldering tip
Product details
| item number | WL25079 |
| model | NT105-A |
| manufacturer | JBC |
| manufacturer item number | NT105-A |
| dimensions with packaging (LxWxH) | 235 mm x 40 mm x 40 mm |
| order unit | piece |
| nominal power | 15 W |
| handle type | soldering iron |
| suitable tips | C105 |
| length cable | 1.2 m |
| Manufacturer Nr. | NT105-A |
|---|---|
| Manufacturer | JBC |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | JBC Soldering SL, Ramón y Cajal 3, ES-08750 Molins De Rei, www.jbctools.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from JBC
-
-
-
JBC C245736E. Special soldering tips, for T245 soldering iron, C245736E€30.99Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -










