Piergiacomi 7A SA D. ESD Tweezers, with strong and curved tips, 120 mm
€7.68
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL32873
Manufacturer Nr.
7A SA D
ESD Tweezers, with strong and curved tips, 120 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€7.68Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Lindström TL 0C9-SA. High precision tweezers, flat/fine tips, 90 mm
€31.85Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
C.K T2317. Tweezers - Precision 2317
€16.29Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
Product details
| item number | WL32873 |
| model | 7A SA ESD |
| manufacturer | PIERGIACOMI |
| manufacturer item number | 7A SA D |
| order unit | piece |
| tip shape | fine, sickle-shaped |
| VDE | no |
| ESD safe | yes |
| tool length | 120 mm |
| Manufacturer Nr. | 7A SA D |
|---|---|
| Manufacturer | Piergiacomi |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | PIERGIACOMI Sud SrL Via 81a Strada 3 IT-63076 Monteprandone (Ap) www.piergiacomi.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










