Piergiacomi 2A SA D. ESD Tweezers with flat and ro withed tips, 120 mm
€7.68
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL32874
Manufacturer Nr.
2A SA D
ESD Tweezers with flat and rounded tips, 120 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€7.68Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Piergiacomi 233 SA. Tweezers with strong gripping action and tips internally serrated., 160 mm
€4.76Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Knipex 92 72 45. Precision tweezers blunt shape, 145 mm
€14.59Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
Product details
| item number | WL32874 |
| model | 2A SA ESD |
| manufacturer | PIERGIACOMI |
| manufacturer item number | 2A SA D |
| order unit | piece |
| tip shape | flat, round |
| ESD safe | yes |
| VDE | no |
| tool length | 120 mm |
| tweezers type | universal tweezers |
| Manufacturer Nr. | 2A SA D |
|---|---|
| Manufacturer | Piergiacomi |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | PIERGIACOMI Sud SrL Via 81a Strada 3 IT-63076 Monteprandone (Ap) www.piergiacomi.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










