C.K T4443M. Ball end L-key set in holder, 1.5-10 mm, 10 pieces
€14.25
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL33761
Manufacturer Nr.
T4443M
Ball end L-key set in holder, 1.5-10 mm, 10 pieces
Frequently Bought Together
-
This Item:
€14.25Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
C.K T4925. Screwdriver set VDE/1000V with Slim interchangeable blades
€34.34Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
WERA 5030181001. Screwdriver set, 7 pieces 2050/6
€29.37Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
- High quality chrome-vanadium steel, hardened and tempered for durability
- Ball end for attachment at an angle up to 25° when access is restricted
- Delivery in a practical storage holder
- Content: 1.5 / 2 / 2.5 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 and 10 mm
Product details
| item number | WL33761 |
| model | T4443M |
| manufacturer | C.K |
| manufacturer item number | T4443M |
| dimensions (LxWxH) | 180 mm x 85 mm x 14 mm |
| dimensions with packaging (LxWxH) | 265 mm x 100 mm x 15 mm |
| scope of supply | 1.5 / 2 / 2.5 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 and 10 mm |
| order unit | set |
| ESD safe | no |
| VDE | no |
| Manufacturer Nr. | T4443M |
|---|---|
| Manufacturer | C.K |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | Carl Kammerling International Bendahler Straße 110 DE-42285 Wuppertal www.ck-tools.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










