C.K T6104A. Replacement nozzle for ESD Desoldering pump
€3.26
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL37424
Manufacturer Nr.
T6104A
Replacement nozzle for ESD desoldering pump
Frequently Bought Together
-
This Item:
€3.26Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Knipex 00 50 01 T BK. long nose, up to 1.5kg
€15.82Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Knipex 97 99 905. Assortment boxes with insulated ferrules, 0.25 to 1 mm2, fully insulated, blue/turquoise/white/black/red, 150 pieces
€10.22Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
- Replacement nozzle for ESD desoldering pump T6103A
Product details
| item number | WL37424 |
| model | T6104A |
| manufacturer | C.K |
| manufacturer item number | T6104A |
| dimensions (LxWxH) | 35 mm x 20 mm x 20 mm |
| dimensions with packaging (LxWxH) | 115 mm x 70 mm x 25 mm |
| order unit | piece |
| VDE | no |
| ESD safe | yes |
| Manufacturer Nr. | T6104A |
|---|---|
| Manufacturer | C.K |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | Carl Kammerling International Bendahler Straße 110 DE-42285 Wuppertal www.ck-tools.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










