WARMBIER 5370.RB.1132. Shelving, Add-on shelving 1000x2000x500 mm
WARMBIER
Original product
Net price (excl. VAT)
€151.59
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
WL59774
Manufacturer no.
5370.RB.1132
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.5370.RB.1132
ConditionNew
Article
WL59774
Shelving, Add-on shelving 1000x2000x500 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€151.59Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Treston AT507. Lower shelf for SAP trolley 700x500
€72.49Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Treston 860399-49. Document shelf ESD M900 870x265
€86.42Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
Description
- Number of shelves: 5
- Load capacity per shelf: 100 kg
Product details
| item number | WL59774 |
| model | 5370.RB.1132 |
| manufacturer | WARMBIER |
| manufacturer item number | 5370.RB.1132 |
| width | 1000 mm |
| height | 2000 mm |
| depth | 500 mm |
| order unit | piece |
| content unit | 1 piece |
| number of shelves | 5 |
| load capacity | 100 kg |
| Manufacturer Nr. | 5370.RB.1132 |
|---|---|
| Manufacturer | Warmbier |
| Weight | 0.100000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










