RBKNV125x34P105x80. Einzelrad, Bockrolle
AUER
Original product
Net price (excl. VAT)
€3.88
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
RBKNV125x34P105x80
Manufacturer no.
RBKNV125x34P105x80
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.RBKNV125x34P105x80
Country of originGermany
ConditionNew
Article
RBKNV125x34P105x80
Einzelrad
Frequently Bought Together
-
This Item:
€3.88Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Auer A-INL 1000V2E6. Aseptische Inliner
€51.73Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
EG S SEWW 43/17. Würfelschaumpolster für Eurobehälter, 37x27x16 cm
€26.97Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Description | Rigid castor |
| Wheel Ø x wheel width | 12.5 x 3.4 cm |
| Bracket made of | galvanised steel |
| Fastening | Mounting plate 105 x 80 mm |
| Design wheel | Plastic wheel, original |
| Total lock brake | no |
| Thread guard | no |
| Weight | 536 g |
| Load capacity | 180 kg |
| Bearing | Sliding bearings |
| Note | without mounting material |
| Manufacturer Nr. | RBKNV125x34P105x80 |
|---|---|
| Manufacturer | Auer |
| Country of Manufacture | Germany |
| Weight | 0.100000 |
| Note | Stück auf Palette - |
| GPSR manufacturer information | AUER GmbH, Am Kroit 25/27, DE-83123 Amerang, www.auer-packaging.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










