RLKNTV125x34P140x52. Einzelrad, Lenkrolle
AUER
Original product
Net price (excl. VAT)
€15.18
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
RLKNTV125x34P140x52
Manufacturer no.
RLKNTV125x34P140x52
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.RLKNTV125x34P140x52
Country of originGermany
ConditionNew
Article
RLKNTV125x34P140x52
Einzelrad
Frequently Bought Together
-
This Item:
€15.18Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Lid for RL-KLT RL-KLT-D 65
€4.65Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
EG S SEWW 64/22. Würfelschaumpolster für Eurobehälter, 56x36x21 cm
€56.41Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Description | Steering castor |
| Wheel Ø x wheel width | 12.5 x 3.4 cm |
| Bracket made of | galvanised steel |
| Fastening | Plate 140 x 52 mm |
| Design wheel | Plastic wheel, original |
| Total lock brake | yes |
| Weight | 1.28 kg |
| Thread guard | no |
| Bearing | Ball bearings |
| Load capacity | 250 kg |
| Note | without mounting material |
| Manufacturer Nr. | RLKNTV125x34P140x52 |
|---|---|
| Manufacturer | Auer |
| Country of Manufacture | Germany |
| Weight | 0.100000 |
| Note | Stück auf Palette - |
| GPSR manufacturer information | AUER GmbH, Am Kroit 25/27, DE-83123 Amerang, www.auer-packaging.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










