A 1210. Place-on lids for pallets Multi-purpose, 120x100 cm
AUER
Original product
Net price (excl. VAT)
€34.03
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
A 1210
Manufacturer no.
A 1210
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.A 1210
Country of originGermany
ConditionNew
Article
A 1210
Suitable for basic dimension: 120 x 100 cm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€34.03Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
MB DE 32. Hinged lids for reusable containers, 30x20 cm
€2.61Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
KLT ZP 86. Zwischenplatte für KLT-Behälter, 73,5x55 cm
€17.05Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Outer dimensions L x W x H | 122 x 102 x 3 cm |
| Suitable for basic dimension | 1200 x 1000 |
| Material | ABS |
| Weight | 5.7 kg |
| Colour | traffic black similar RAL 9017 |
| Stacking height | 20 mm |
| Execution | TEC |
|---|---|
| Manufacturer Nr. | A 1210 |
| Manufacturer | Auer |
| Country of Manufacture | Germany |
| Weight | 5.700000 |
| Note | Stück auf Palette - 100 |
| GPSR manufacturer information | AUER GmbH, Am Kroit 25/27, DE-83123 Amerang, www.auer-packaging.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










