SK L 64/27. Sichtlagerkästen im Euroformat SK, 60x40x27 cm
€19.22
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
SK L 64/27
Manufacturer Nr.
SK L 64/27
Sichtlagerkästen im Euroformat SK
Frequently Bought Together
-
This Item:
€19.22Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
SK 1-7016. Sichtlagerkästen SK, 8,5x10,2x5 cm
€0.45Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
EG SKL 86/22 HG. Sichtlagerkästen im Euroformat mit Acrylglas-Sichtklappe, 80x60x22 cm
€58.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Outer dimensions L x W x H | 60 x 40 x 27 cm |
| Inner dimensions L x W x H | 57 x 37 x 26.5 cm |
| Open-fronted/access opening | Long side |
| Viewing/access opening W x H | 51 x 19.5 cm |
| Weight | 2.17 kg |
| Material | PP |
| Production information | Colour fluctuations are unavoidable due to raw material reasons |
| Colour | silver grey similar RAL 7001 |
| Manufacturer Nr. | SK L 64/27 |
|---|---|
| Manufacturer | Auer |
| Country of Manufacture | Germany |
| Weight | 0.100000 |
| Note | Stück auf Palette - 40 |
| GPSR manufacturer information | AUER GmbH, Am Kroit 25/27, DE-83123 Amerang, www.auer-packaging.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










