SK L 86/32. Sichtlagerkästen im Euroformat SK, 80x60x32 cm
€39.95
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
SK L 86/32
Manufacturer Nr.
SK L 86/32
Sichtlagerkästen im Euroformat SK
Frequently Bought Together
-
This Item:
€39.95Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
SB.42.2. Schubladenbehälter Einzelkomponenten, 60x40x43,5 cm
€25.40Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
SK L 64/32. Sichtlagerkästen im Euroformat SK, 60x40x32 cm
€20.70Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Outer dimensions L x W x H | 80 x 60 x 32 cm |
| Inner dimensions L x W x H | 76 x 56 x 30.5 cm |
| Open-fronted/access opening | Long side |
| Viewing/access opening W x H | 67.5 x 16.2 cm |
| Weight | 4.9 kg |
| Note | The milled edges of the handle opening may be sharp. |
| Material | PP |
| Production information | Production-related colour streaks unavoidable |
| Colour | silver grey similar RAL 7001 |
| Manufacturer Nr. | SK L 86/32 |
|---|---|
| Manufacturer | Auer |
| Country of Manufacture | Germany |
| Weight | 0.100000 |
| Note | Stück auf Palette - 12 |
| GPSR manufacturer information | AUER GmbH, Am Kroit 25/27, DE-83123 Amerang, www.auer-packaging.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










