Warmbier 5221.4.IDP.250. Etikettentasche IDP-STAT® PVC beidseitig IDP-STAT
€9.86
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL25426
Manufacturer Nr.
5221.4.IDP.250
Etikettentasche IDP-STAT® PVC beidseitig IDP-STAT
Frequently Bought Together
-
This Item:
€9.86Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Warmbier 3320.WV.1014. ESD HIGHSHIELD shielding bags, with zip closure, silver, 254x356 mm, 100 pieces
€45.73Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Safeguard SG-BE-SI-VAK-152DP-152X102. ESD/EMI shielding bag DRY-PACK 152 n, 102x152 mm, 100 pieces
€21.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• Etikettentasche IDP-STAT® PVC
• Transparent
• Selbstklebend (118 x 74 x 0,25 mm)
• Vorder- und Rückseite IDP-STAT-Folie
• Transparent
• Selbstklebend (118 x 74 x 0,25 mm)
• Vorder- und Rückseite IDP-STAT-Folie
| Länge | 118 mm |
| Breite | 74 mm |
| Höhe | 0,25 mm |
| Verkaufseinheit | 1 VPE |
| Inhaltseinheit | 10 Stück |
| Herstellerfarbangabe | transparent |
| Farbe | transparent |
| ESD gerecht | ja |
| Manufacturer Nr. | 5221.4.IDP.250 |
|---|---|
| Manufacturer | Warmbier |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | Wolfgang WARMBIER Untere Gießwiesen 21 DE-78247 Hilzingen www.warmbier.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










