Oki STV-CHB15. Lötspitze SxV Serie meißelförmig gewinkelt, 1,5 x 12,2 mm
€14.45
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL27824
Manufacturer Nr.
STV-CHB15
Lötspitze SxV Serie meißelförmig gewinkelt, 1,5 x 12,2 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€14.45Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
OKI STV-CNL10A. Soldering tip SxV Series conical long 1x18 mm
€12.06Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
OKI DFP-CN7. Desoldering tip DxP series, D: 2,44 / 3,65 mm
€39.89Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• für Temperatur empfindliche Anwendungen
• gewinkelt 30°
• geeignet für die Handstücke der PS- und MFR-Systeme
• gewinkelt 30°
• geeignet für die Handstücke der PS- und MFR-Systeme
| Verkaufseinheit | 1 Stück |
| Inhaltseinheit | 1 Stück |
| Produktserie | SxV Serie |
| Spitzenserie | SxV |
| Spitzenlänge | 12,2 mm |
| Spitzenbreite | 1,5 mm |
| Spitzenform | meißelförmig |
| Spitzenausrichtung | abgewinkelt |
| Spitzen Temperatur | 365 °C |
| Manufacturer Nr. | STV-CHB15 |
|---|---|
| Manufacturer | Oki |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | OK International Ltd Eagle Close, Chandlers Ford GB-SO53 4NF Hampshire www.ok-international.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
