Piergiacomi TR 25 A D. ESD cutter with safety clip
€11.06
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL38600
Manufacturer Nr.
TR 25 A D
ESD cutter with safety clip
Frequently Bought Together
-
This Item:
€11.06Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Lindström HS 8148. Precision side cutters ESD pointed & flattened, S, Ultra-Flush
€77.49Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Belzer 2646 M. side cutters with oval head 0.1 mm, 0.8 mm
€87.68Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
ESD cutter with safety clip
- without bevel
- length 138 mm
- for Cu 1.3 mm
| item number | WL38600 |
| model | TR 25 A D |
| manufacturer | PIERGIACOMI |
| manufacturer item number | TR 25 A D |
| Manufacturer Nr. | TR 25 A D |
|---|---|
| Manufacturer | Piergiacomi |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | PIERGIACOMI Sud SrL Via 81a Strada 3 IT-63076 Monteprandone (Ap) www.piergiacomi.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










