PH-711 ESD. ESD Transportbox hoch, für ESD-Staubsauger 555 Serie, 400 x 300 x 221 mm
€77.15
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL44806
Manufacturer Nr.
PH-711 ESD
ESD Transportbox hoch, für ESD-Staubsauger 555 Serie, 400 x 300 x 221 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€77.15Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Bahco 59S/50T10. 1/4" Schrauber-Bit, TORX® T10, 50 mm, 5er Pack
€13.89Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Knipex 00 21 50 V01. Moduladapter-Set, 4-teilig
€9.75Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• für ESD-Staubsauger 555 Serie
• hohe Ausführung
• hohe Ausführung
| Länge | 400 mm |
| Breite | 300 mm |
| Höhe | 221 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Stück |
| Inhaltseinheit | 1 Stück |
| ESD gerecht | ja |
| Manufacturer Nr. | PH-711 ESD |
|---|---|
| Manufacturer | A1-ESD |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | Weidinger GmbH Hertha-Sponer-Str. 1a DE-82216 Gernlinden www.weidinger.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought








