Euromex MZ.4712. 11" HD-Bildschirm für MZ.4710 inklusive Stativbefestigung
€482.96
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL74703
Manufacturer Nr.
MZ.4712
11" HD-Bildschirm für MZ.4710 inklusive Stativbefestigung
Frequently Bought Together
-
This Item:
€482.96Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Vision ECO511. EVO CAM II digital microscope ECO2511 with Standand focus module
€6,311.28Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Euromex VC.3042-HDS. Ultra HD/4K Kamera mit 11,6" HD Screen, 1/1,8" CMOS 4K Sensor, 8,3 MP, 2160p
€1,574.99Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Länge | 360 mm |
| Breite | 250 mm |
| Höhe | 60 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Stück |
| Inhaltseinheit | 1 Stück |
| Farbe | schwarz |
| Manufacturer Nr. | MZ.4712 |
|---|---|
| Manufacturer | Euromex |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | Euromex Microscopen bv Papenkamp 20 NL-6836 Bd Arnheim www.euromex.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










