Knipex 16 69 06 01. Ersatz-Messerblock für 16 60 06 SB
€4.88
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL80638
Manufacturer Nr.
16 69 06 01
Ersatz-Messerblock für 16 60 06 SB
Frequently Bought Together
-
This Item:
€4.88Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Knipex 00 19 55 S8 LE. Rolltasche für Cobra®, 4 Fächer, leer
€18.74Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Weidmüller 903222. Blade cassette, black, for CST
€24.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Länge | 24 mm |
| Breite | 20 mm |
| Höhe | 15 mm |
| Länge mit Verpackung | 24 mm |
| Breite mit Verpackung | 20 mm |
| Höhe mit Verpackung | 15 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Stück |
| Inhaltseinheit | 1 Stück |
| VDE | nein |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 16 69 06 01 |
|---|---|
| Manufacturer | Knipex |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought







