JBC C245662. Lötspitze rund
€51.06
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL84094
Manufacturer Nr.
C245662
Lötspitze rund
Frequently Bought Together
-
This Item:
€51.06Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
JBC RWB-B. Adjustable hot air piston holder, for PHB (plate 480x550 mm)
€929.84Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
JBC TID-BC. Digital temperature meter, factory calibrated
€864.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
Diese Lötspitzen sind 20 mm länger, um den Zugang zu schwer zugänglichen Stellen zu erleichtern. Sie ist speziell für das Löten von Kabeln und zylindrischen Steckern bis zu einem Durchmesser von 9 mm konzipiert.
| Länge | 130 mm |
| Breite | 45 mm |
| Höhe | 12 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Stück |
| Inhaltseinheit | 1 Stück |
| Spitzenserie | C245 |
| Spitzenform | rund |
| Spitzenausrichtung | gerade |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | C245662 |
|---|---|
| Manufacturer | JBC |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









