Auer ESD EG 64/75. ESD-Eurobehälter
AUER
Originalprodukt
Net price (excl. VAT)
€12.61
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Lieferbar
Schneller Versand
Artikel
ESD EG 64/75
Persönliche Fachberatung
Neuware
Fachhändler seit 2009
Originalprodukt
Weltweiter Versand
Artikeldaten
UrsprungslandGermany
ZustandNew
Article
ESD EG 64/75
ESD-Produkte
Frequently Bought Together
-
This Item:
€12.61Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Auer ESD EG 86/12 HG HO. ESD-Eurobehälter
€30.21Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Auer ESD EG 64/32 HG HO. ESD-Eurobehälter
€20.85Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Outer dimensions L x W x H | 60 x 40 x 7.5 cm |
| Inner dimensions L x W x H | 57 x 37 x 7 cm |
| Usable interior height in stack | 5.8 cm |
| Handles front | open |
| Handles long side | closed |
| Weight | 1.17 kg |
| Capacity | 15 liter |
| Material | ESD PP |
| Special volume resistance | 10³ < 10¹⁰ Ohm/cm |
| Colour | traffic black similar RAL 9017 |
| Production information | Colour fluctuations are unavoidable due to raw material reasons |
| Manufacturer | Auer |
|---|---|
| Country of Manufacture | Germany |
| Weight | 1.000000 |
| Note | Stück auf Palette - 165 |
| GPSR manufacturer information | AUER GmbH, Am Kroit 25/27, DE-83123 Amerang, www.auer-packaging.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










