A-INL 1000DN50E0. Aseptic liners
€57.27
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
A-INL 1000DN50E0
Manufacturer Nr.
A-INL 1000DN50E0
Aseptic liners A-INL 1000DN50E0
Frequently Bought Together
-
This Item:
€57.27Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
EG TEK 43 B6. Einsatzkästen Einsatz für Eurobehälter 40 x 30 cm, Bestückung 6
€12.13Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
ESD FB DE 43. ESD hinged lid for foldable boxes, 40x30 cm
€3.65Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dimensions (filled) L x W x H | 115 x 100 x 125 cm |
| Outlet valve | DN 50 external thread with valve |
| Volume | 1,000 liter |
| Material | LDPE |
| Material thickness | 0.18 mm |
| Weight | 1.7 kg |
| Execution | TEC |
|---|---|
| Manufacturer Nr. | A-INL 1000DN50E0 |
| Manufacturer | Auer |
| Country of Manufacture | Germany |
| Weight | 1.700000 |
| Note | Stück auf Palette - 144 |
| GPSR manufacturer information | AUER GmbH, Am Kroit 25/27, DE-83123 Amerang, www.auer-packaging.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










