Weller T0058736843N. ND05 Hot air dual nozzle, 10.7x10.7 mm, 2 sides heated
€146.95
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL16659
Manufacturer Nr.
T0058736843N
ND05 Hot air dual nozzle, 10.7x10.7 mm, 2 sides heated
Frequently Bought Together
-
This Item:
€146.95Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Weller T0051325099. XDS 1 suction nozzle, inside 1.4 mm, outside 2.5 mm
€12.10Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Weller T0051326599. XDSL 7 Suction nozzle inside 1.2 mm, outside 2.7 mm
€18.39Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
- with preheating plate 10 x 10.7 mm
- 2 sides heated
Product details
| item number | WL16659 |
| model | ND-05 |
| manufacturer | WELLER |
| manufacturer item number | T0058736843N |
| order unit | piece |
| product series | ND hot air dual nozzle |
| tip length | 10 mm |
| tip length in inches | 0.421 in |
| tip width | 10.7 mm |
| tip width in inches | 0.422 in |
| tip shape | hot air nozzle |
| suitable handle | HAP 2, HAP 3, HAP 3000 |
| Manufacturer Nr. | T0058736843N |
|---|---|
| Manufacturer | Weller |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Strasse 2 DE-74354 Besigheim www.weller.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










