OKI SFP-DRH05. Soldering tip SxP series, hoof-shaped angled 0.5x15.21 mm
€30.20
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL24733
Manufacturer Nr.
SFP-DRH05
Soldering tip SxP series, hoof-shaped angled 0.5x15.21 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€30.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
OKI SCV-CNL03AR. Soldering tip SxV Series conical long 0,3x18,4 mm
€14.05Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Oki STV-CHB15. Lötspitze SxV Serie meißelförmig gewinkelt, 1,5 x 12,2 mm
€14.45Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
- for most standard applications
Product details
| item number | WL24733 |
| model | SFP-DRH05 |
| manufacturer | OKI |
| manufacturer item number | SFP-DRH05 |
| order unit | piece |
| product series | SxP Series |
| tip length | 15.21 mm |
| tip width | 0.5 mm |
| tip shape | hoof-shaped |
| tip alignment | bent |
| tip temperature | 421 °C |
| suitable handle | MFR-H1-SC |
| Manufacturer Nr. | SFP-DRH05 |
|---|---|
| Manufacturer | Oki |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | OK International Ltd Eagle Close, Chandlers Ford GB-SO53 4NF Hampshire www.metcal.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
