FRANZ MENSCH 85523. Hygostar elastic scraper "detect", detectable, red 160x103mm, thickness: 1,85mm
€2.79
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL50460
Manufacturer Nr.
85523
Hygostar elastic scraper "detect", detectable, red 160x103mm, thickness: 1,85mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€2.79Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
FRANZ MENSCH 85589. HygoClean hand scoop, 270*540mm, blue, detectable, PP heat resistant up to 120°C
€31.24Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
FRANZ MENSCH 85421. Hygostar stainless steel document holder (A4), detectable, HACCP compliant
€31.88Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
Other versions
| item number | length & width & Thickness |
| WL50460 | 160 mm & 103 mm & 1.85 mm |
| WL50461 | 225 mm & 120 mm & 2.1 mm |
Product details
| item number | WL50460 |
| model | Hygostar-85523 |
| model line | Hygostar Detect |
| manufacturer | FRANZ MENSCH |
| manufacturer item number | 85523 |
| length | 160 mm |
| width | 103 mm |
| order unit | piece |
| content unit | 1 piece |
| standards | detectable, food safe, X-ray detectable |
| Thickness | 1.85 mm |
| Manufacturer Nr. | 85523 |
|---|---|
| Manufacturer | Franz Mensch |
| Weight | 0.100000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










