Weller T0058736833N. NQ45 Hot air nozzle, 4 sides heated, 31.3x31.3 mm
WELLER
Original product
Net price (excl. VAT)
€134.96
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
WL16652
Manufacturer no.
T0058736833N
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.T0058736833N
ConditionNew
Article
WL16652
NQ45 Hot air nozzle, 4 sides heated, 31.3x31.3 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€134.96Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Loctite.SMD adhesive 3609, 10 ccm
€60.15Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
- with preheating plate 31.3 x 31.3 mm
- 4 sides heated
- Type NQ
Product details
| item number | WL16652 |
| model | NQ-45 |
| manufacturer | WELLER |
| manufacturer item number | T0058736833N |
| order unit | piece |
| product series | NQ hot air nozzle |
| tip length | 31.3 mm |
| tip width | 31.3 mm |
| tip width in inches | 1.232 in |
| tip shape | hot air nozzle |
| suitable handle | HAP 2, HAP 3, HAP 3000 |
| Manufacturer Nr. | T0058736833N |
|---|---|
| Manufacturer | Weller |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Strasse 2 DE-74354 Besigheim www.weller.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought


