Weller 700-3040-ESD. Easy-Click 60 suction hose, 1 m
€49.86
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL27448
Manufacturer Nr.
700-3040-ESD
Easy-Click 60 suction hose, 1 m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€49.86Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Weller 0F15. Flexible suction arm, Easy-Click 60, 1.5 m
€125.65Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Weller T0053638699N. Solder fume extraction unit, WFE P
€1,184.67Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
Product details
| item number | WL27448 |
| model | 700-3040-ESD |
| manufacturer | WELLER |
| manufacturer item number | 700-3040-ESD |
| length | 1000 mm |
| order unit | piece |
| diameter | 60 mm |
| range | 1000 mm |
| ESD safe | no |
| Manufacturer Nr. | 700-3040-ESD |
|---|---|
| Manufacturer | Weller |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Strasse 2 DE-74354 Besigheim www.weller.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










