Waldmann 226108019-00610754. Wall bracket black for TANEO, TEVISIO and SNLQ
€35.07
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL36231
Manufacturer Nr.
226108019-00610754
Wall bracket black for TANEO, TEVISIO and SNLQ
Frequently Bought Together
-
This Item:
€35.07Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Leica.Focusing drive 300 mm M-Series Routine
€541.54Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Vision MTB220. MANTIS Verschiebetisch
€932.70Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
Wall holder for TANEO, TEVISIO and SNLQ, black.
Product details
| item number | WL36231 |
| model | 226 108 019 - 006 107 54 |
| manufacturer | WALDMANN |
| manufacturer item number | 226108019-00610754 |
| length | 240 mm |
| width | 110 mm |
| depth | 80 mm |
| order unit | piece |
| ESD safe | no |
| Manufacturer Nr. | 226108019-00610754 |
|---|---|
| Manufacturer | Waldmann |
| Weight | 0.100000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought








