OKI SFP-CH20. Soldering tip SxP series chisel-shaped 30° 2x10 mm
€16.53
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL24723
Manufacturer Nr.
SFP-CH20
Soldering tip SxP series chisel-shaped 30° 2x10 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€16.53Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
OKI SFV-DRH20CP. Soldering tip SxV series hoof-shaped 45°, 2,5x13 mm
€25.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
OKI STV-DRH430AR. Soldering tip SxV Series hoof-shaped long 45°, 3x20,4 mm
€19.80Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
- for most standard applications
Product details
| item number | WL24723 |
| model | SFP-CH20 |
| manufacturer | OKI |
| manufacturer item number | SFP-CH20 |
| order unit | piece |
| product series | SxP Series |
| tip length | 10 mm |
| tip width | 2 mm |
| tip shape | chisel-shaped |
| tip temperature | 421 °C |
| suitable handle | MFR-H1-SC |
| Manufacturer Nr. | SFP-CH20 |
|---|---|
| Manufacturer | Oki |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | OK International Ltd Eagle Close, Chandlers Ford GB-SO53 4NF Hampshire www.metcal.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought


