OKI SFV-CNL14. Soldering tip SxV Series conical long 1,4x15 mm
€11.69
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL24781
Manufacturer Nr.
SFV-CNL14
Soldering tip SxV Series conical long 1,4x15 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€11.69Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
OKI SCV-CHB15. Soldering tip SxV series chisel-shaped angled, 1.5x12.2 mm
€14.55Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
OKI SCP-CNL06. Soldering tip SxP Series conical long 0,6x14,9 mm
€21.58Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
- for most standard applications
- suitable for the handpieces of PS and MFR systems
Product details
| item number | WL24781 |
| model | SFV-CNL14 |
| manufacturer | OKI |
| manufacturer item number | SFV-CNL14 |
| order unit | piece |
| product series | SxV Series |
| tip length | 15 mm |
| soldering tip diameter | 1.4 mm |
| tip shape | conical |
| tip temperature | 421 °C |
| Manufacturer Nr. | SFV-CNL14 |
|---|---|
| Manufacturer | Oki |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | OK International Ltd Eagle Close, Chandlers Ford GB-SO53 4NF Hampshire www.metcal.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought

