OKI STP-CH20. Soldering tip SxP chisel-shaped 2x10 mm
€16.53
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL26907
Manufacturer Nr.
STP-CH20
Soldering tip SxP chisel-shaped 2x10 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€16.53Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
OKI PHT-652337. Soldering tip PHT series conical fine angled, long, 0.5x15 mm
€4.14Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
OKI SCV-CNL10AR. Soldering tip SxV Series conical long 1x15 mm
€15.65Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
- for temperature sensitive applications
Product details
| item number | WL26907 |
| model | STP-CH20 |
| manufacturer | OKI |
| manufacturer item number | STP-CH20 |
| order unit | piece |
| product series | SxP Series |
| tip length | 10 mm |
| tip width | 2 mm |
| tip shape | chisel-shaped |
| tip temperature | 365 °C |
| suitable handle | MFR-H1-SC |
| Manufacturer Nr. | STP-CH20 |
|---|---|
| Manufacturer | Oki |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | OK International Ltd Eagle Close, Chandlers Ford GB-SO53 4NF Hampshire www.metcal.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought




