Lindström 8165 CO. ESD Präzisions-Seitenschneider, spitz, 0,3-1,6 mm
€105.50
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL19425
Manufacturer Nr.
8165 CO
ESD Präzisions-Seitenschneider, spitz, 0,3-1,6 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€105.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Weller Erem 530000000. Waver Erem 530E06 Distance Cutter Copper wire to a Length of 0.6mm/.023 Inch
€130.96Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Lindström 8162. side cutters, 80 series, oval jaws, without bevel, 0.3-1.6 mm
€80.71Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• Spitzer Kopf
• ESD-sichere Griffe aus leitendem Material 0.3-1.6 mm
• Ultra-Schnitt
• ohne Wate
• Ausführung "CO" mit antistatischen, leitenden Griffhüllen
• ESD-sichere Griffe aus leitendem Material 0.3-1.6 mm
• Ultra-Schnitt
• ohne Wate
• Ausführung "CO" mit antistatischen, leitenden Griffhüllen
| Länge | 125 mm |
| Breite | 100 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Stück |
| Inhaltseinheit | 1 Stück |
| VDE | nein |
| Kopfbreite | 16 mm |
| Schnittform | ohne Wate |
| ESD gerecht | ja |
| Werkzeuglänge | 125 mm |
| Art Seitenschneider | Seitenschneider |
| Manufacturer Nr. | 8165 CO |
|---|---|
| Manufacturer | Lindström |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | SNA Europe SAS/ LINDSTRÖM Antigua Carretera Altube km 5.5 ES-01006 Vitoria-Gasteiz www.lindstromtools.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










