Dino-Lite MS30A
Lead time
1 week
DINO-LITE
Original product
Net price (excl. VAT)
€20.50
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
MS30A
Manufacturer no.
MS30A
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.MS30A
EAN4712805474523
Country of originTaiwan, Province of China
Customs tariff number90119090
ConditionNew
Article
MS30A
Adapter to use the Dino-Lite holder on third party tripods (standard thread). Note: the tripod is not included.
Frequently Bought Together
-
This Item:
€20.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Dino-Lite AM4112PTL
€332.28Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Dino-Lite AMK4112T-D15
€624.78Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
Additional Info
| Accessory range: | Holders and adapters |
|---|---|
| Price range: | €0 - €50,00 |
| ESD-Safe: | No |
| Dimensions: | 10mm (D) x 40mm (L) |
| Weight: | 24 g |
| Compatible with: | HL2, HD-P1 and HD-M1 holder |
| Package contents: | 1 adapter |
| Warranty: | 1 year European warranty |
| Execution | TEC |
|---|---|
| Manufacturer Nr. | MS30A |
| Manufacturer | Dino-Lite |
| Country of Manufacture | Taiwan, Province of China |
| EAN | 4712805474523 |
| ESD equipment | USB Mikroskop |
| Lead time | 1 week |
| Weight | 0.024000 |
| HS-Code | 90119090 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










