Knipex 95 165 E01. Ersatz-Feder für 95 2x 165 / 95 41 165
€4.53
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL80941
Manufacturer Nr.
95 165 E01
Ersatz-Feder für 95 2x 165 / 95 41 165
Frequently Bought Together
-
This Item:
€4.53Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Knipex 16 90 130 SB. Universal stripping tool for building and industrial cables, 130 mm, sales packaging
€24.81Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Bahco 5583 AM. SMD-Pinzette, Edelstahl, für SMD-Gehäuse 8,14,16, 115 mm
€18.03Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Länge | 17 mm |
| Breite | 12 mm |
| Höhe | 5 mm |
| Länge mit Verpackung | 237 mm |
| Breite mit Verpackung | 67 mm |
| Höhe mit Verpackung | 35 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Stück |
| Inhaltseinheit | 1 Stück |
| VDE | nein |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 95 165 E01 |
|---|---|
| Manufacturer | Knipex |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










