Knipex 95 39 05. Sperrklinke für 95 31 250/280
€4.12
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL80944
Manufacturer Nr.
95 39 05
Sperrklinke für 95 31 250/280
Frequently Bought Together
-
This Item:
€4.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
C.K T3756 40. Precision wire stripper, 0.4 mm
€19.09Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
C.K T4567D. Bithalter mit 2 Magneten, 70 mm
€7.53Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Länge | 125 mm |
| Breite | 75 mm |
| Höhe | 9 mm |
| Länge mit Verpackung | 32 mm |
| Breite mit Verpackung | 11 mm |
| Höhe mit Verpackung | 5 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Stück |
| Inhaltseinheit | 1 Stück |
| VDE | nein |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 95 39 05 |
|---|---|
| Manufacturer | Knipex |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










